Pergoly od českého výrobce – jsou skvostnou součástí zahrady.

Právě nyní nabízíme naše p e r g o l y a zahradní altány se zajímavou z i m n í s l e v o u ! Objednáte dnes a se zimní slevou vám dodáme dle vašeho přání například i v květnu. K tomu budete potřebovat jen vepsat k objednávce poznámku, kdy požadujete dodání. Tím se vyhnete tomu, že byste museli řešit, kam materiál na pergolu či na altán uschovat před sněhem a deštěm do doby, než začnete se stavbou. I toto hovoří pro to, objednávat právě dnes!

odpočinkový kout pergola

Pergola Pergoly-trutnov už začíná být přirozenou součástí rodinných domků, stejně tak jako součástí klidného koutu zahrady, kde vytváří oázu klidu a relaxu. Mít takový relaxační kout na své zahradě, je výhra. Výhra pro společenská i rodinná setkání. Kde jinde se budete cítit v pohodě, než v zeleni a přírodě na čerstvém vzduchu. Vždyť pracovního kyslíku v uzavřených prostorách výrobních hal a kanceláří, si užijete v pracovním týdnu až až. Proto je žádoucí volný čas trávit v přírodě, mezi stromy a rostlinami a když navíc nad sebou budete mít „stříšku“, pak si vaši novou relaxační oázu můžete užívat i za drobného mrholení a ničemu to nebude vadit. Naopak, svěží vzduch vám dodá elixír a chuť do života.

Pergoly jsou skvostnou součástí zahrady. Jen si ji představte – celou obrostlou popívanými rostlinami, které vydávají omamnou vůni a vy se nestačíte kochat. Spoustou vědeckých výzkumů je potvrzeno, že pohled do zeleně je uklidňující a povznášející. Zelená barva je totiž prioritní barvou, která se i používá v místnostech, které mají přinášet klid a pohodu.

pergola v zeleni

Vaše děti ocení jak pergolu, tak i zahradní altán, kde se budete moci scházet za každého počasí a v případě chuti, i grilovat úžasné voňavé masíčko, zeleninku … Fantazii se meze nekladou. A vy se jen rozhodněte, zda si chcete postavit samostatnou pergolu jako solitér anebo ji připevnit ke zdi domu. Podle toho pak objednávejte u českého výrobce, který má s výrobou pergol bohaté zkušenosti a na trhu existuje již dlouhou zaručenou dobu!