Specializované sex shopy

Homosexualita se již nepovažuje za duševní nemoc a odlišné sexuální zaměření už neznamená trestný čin. Padají předsudky vůči sexuální orientaci a naopak, vznikají gay bary, seznamky a specializované sex shopy. A právě na sortiment on-line obchodů se zaměřením na homosexuální komunitu se podrobněji podíváme.
láska mezi muži

Erotické hračky

To je naprostá klasika, která je naprosto běžně k dostání i v klasických sex shopech. Erekční kroužky na penis, které dokonale zpevní váš vláčný „bambus“. Návleky a manžety co z hladkého párátka vymodelují vražedný palcát nebo vibrátory všech možných tvarů a velikostí, určených do všech možných otvorů a skulin. Dále vypolstrovaná „honítka“ pro asociály, upínací penisy pro slečny a pro náročné fajnšmekry pouta, kukly, latex nebo plynové masky a bičíky. Doplňkovým sortimentem jsou všelijaká mazadla a lubrikanty pro hladší průběh neprodyšných intimností.
gay značka

Afrodisiaka

Afrodisiaka mají celkově zlepšit Váš skomírající sexuální život. Vypít, sníst, namazat nebo si jen šňupnout a Vaše dosud potlačované libido naroste do rozměru nadrženého plemenného býka. V kombinaci s taktéž dostupnými feromony, se dostanete na úroveň náruživého „harémisty“ – krále Šalamouna. Jako afrodisiakum rovněž působí speciální kapky zvané Poppers, mající ještě jednu úžasnou vlastnost, která je ideální pro chlapecké hrátky nebo fisting – uvolňují hladké svalstvo bohaté na krev jako je konečník nebo vagína.
znázornění gayů

Erotic guide

Tyto specifické e-shopy jsou i výbornými průvodci. Na jejich stránkách zřídkakdy nenaleznete adresy a reference gay klubů. U každé vizitky klubu, najdete podrobný popis případně odkaz na jejich internetové stránky. Takže je libo klasickou soulož párty, latex pro fetišisty či drsné BDSM nebo se jen chcete seznámit u baru? – stačí si jen vybrat akci a hurá do víru erotické zábavy!